बलिउडका नवाब सैफ अली खान ४ सन्तानका पिता हुन् । रमाइलो कुरा के छ भने सैफले २० वर्षदेखि हरेक दशकमा एउटा बच्चा जन्माउँछन् । करिनाले श्रीमान् सैफ अली खानको रमाइलो कुराको खिल्ली उडाएकी छिन् । सैफ आफैंले पनि यसबारे प्रतिक्रिया दिएका छन् ।

करीना कपूर खानले आफ्नो एक अन्तर्वार्तामा बताएकी छिन् कि उनले सैफलाई ६० वर्षको उमेरमा बच्चा नजन्माउने चेतावनी दिएकी छिन् । भोगसँगको कुराकानीमा करीना कपुरले भनिन्( सैफले हरेक दशकमा एउटा बच्चा जन्माएको छ। ९ २०, ३०, ४०, ५० को दशकमा। मैले सैफलाई भनेको छु, यो तिम्रो ६० को दशकमा काम गर्दैन । मलाई लाग्छ, सैफजस्तो खुला विचारधारा भएका व्यक्ति विभिन्न चरणमा चार सन्तानको पिता बन्न सक्छन् ।

उनले आफ्नो समय सबै बालबालिकालाई दिन्छन् । अब जेहसँग हामी सन्तुलन कायम गर्ने प्रयास गरिरहेका छौं। हामीले एउटा सम्झौता गरेका छौं, जसअन्तर्गत म शुटिंगमा जाँदा उ घरमा बस्ने र उसको शुटिंग हुँदा म घरमा बस्ने प्रयास गर्छौ । करीनाले सैफ र तैमुरको सम्बन्धको बारेमा पनि बताइन् । उनी भन्छिन्– तैमुरलाई मानिसहरु मन पराउँछन् । यदि घरमा मानिसहरू छन् भने, उहाँ तिनीहरूको एक हिस्सा बन्न चाहनुहुन्छ। उनी मिनी सैफ हुन् । रकस्टार बन्न चाहन्छ ।

उनीहरु दुबैको बन्धन उत्कृष्ट छ। सैफ अली खानको पहिलो पत्नी अमृता सिंहको तर्फका सारा अली खान९इब्राहिम अली खानका दुई सन्तान छन्। सैफका करिना कपुर खान तर्फ तैमुर अली खान र जहाँगीर अली खानका रुपमा दुई सन्तान छन्। सैफ र करिनाले गत वर्ष मात्र जहाँगीरलाई स्वागत गरेका थिए । यो जोडीले २०१२ मा विवाह गरेका थिए । तैमुरको जन्म सन् २०१६ मा भएको थियो । सारा अली खान र जहाँगीरबीच २५ वर्षको अन्तर छ । करीना भन्छिन् कि सैफले आफ्ना सबै छोराछोरीलाई ध्यान दिन्छन्। उनि एक असल पिता हुन् ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.