काठमाडौं । अमेरिकाको प्रसिद्ध एडल्ट म्यागजिन प्लेब्वाईका संस्थापक र मुख्य सम्पादक ह्युग हेफनरसँग डेट गरेका जुम्ल्याहा पोर्न स्टार दिदीबहिनीहरूले आफ्नो तितो अनुभव साझा गरेका छन् । एक टिभी अन्तर्वार्तामा ती मध्ये एकले हेफनरसँगको सम्बन्धलाई ‘बलात्कार जस्तो’ भएको बताएकी हुन् ।

करिसा श्यानन र उनकी जुम्ल्याहा बहिनी क्रिस्टिना श्याननले १८ वर्षको उमेरमा ८३ वर्षीय हेफनरसँग डेट गरेका थिए ।अहिले यी दुवै दिदीबहिनी ३२ वर्षका भइसकेका छन् । तपाईंलाई जानकारी गराउ कि हेफनरको सेप्टेम्बर २०१७ मा मृत्यु भयो । यसअघि रियालिटी शो ‘द गर्ल नेक्स्ट डोर’ को अन्तिम सिजनमा दुवैले आफ्नो डेटिङको अनुभव साझा गरेका थिए ।

शोमा, हेफनरसँगको सम्बन्धलाई रमाइलोको रूपमा प्रस्तुत गरिएको थियो । तर अहिले दुवै दिदीबहिनीले यो भन्दा सत्यता निकै फरक रहेको बताएका छन् । यी जुम्ल्याहा बहिनीहरू फ्लोरिडाको एउटा रेस्टुरेन्टमा काम गर्थे । त्यस क्रममा उनी प्लेब्वाई म्यागजिनको टेस्टशूटका लागि छनोट भए ।

उनका तस्बिरहरू हेफनर र त्यसपछि उनकी प्रेमिका होली म्याडिसनले ख्याल गरेका हुन् । करिसा र क्रिस्टिना शाननलाई जुलाई र अगस्ट २००९ को प्लेमेट घोषित गरिएको थियो । त्यसपछि, उनलाई लस एन्जलस बोलाइयो र प्लेब्वाईको विलासी दरबारमा हेफनरसँग बस्न भनियो ।

करिसा श्याननले हेफनरसँग हुनुको अर्थ के हो भनेर बताउँछ ? वास्तवमा १९ औं जन्मदिनको रातसम्म पनि आफूलाई यसको जवाफ थाहा नभएको उनले बताइन् । त्यो रात, साथी ‘गर्ल नेक्स्ट डोर’ स्टार केन्द्रा विल्किन्सनले उनलाई गाँजा पिउन भनेर कोठामा निम्तो दिए। दुबै दिदीबहिनी उनको कोठामा पुगे तर उनी आफै त्यहाँ थिएनन् । त्यहाँ उनले हेफनरलाई भेटिन् । हेफनरले दुवैलाई चक्की दिए ।

करिसा शाननले चक्कीका कारण आफू र बहिनी नशामा परेको बताइन् । हेफनरले यही मौकाको फाइदा उठाएको आरोप करिसाले लगाएकी छिन् । कार्यक्रममा क्रिस्टिना शाननले भनिन्, ‘हाम्रो १९ औं जन्मदिन थियो । हामी त्यो कहिल्यै बिर्सन सक्दैनौं । उनी बूढो थिए । हाम्रो शरीर स्पर्श गर्दा उसको हात काँपिरहे जस्तो लाग्थ्यो ।

हामी हजुरबुवासँगै छौँ जस्तो लाग्थ्यो ।’ जुम्ल्याहा दिदीबहिनीले भने अनुसार हेफनर सुत्ने बित्तिकै उनी दुवै जना कोठाबाट बाहिर निस्केका थिए । उनीहरुले आफ्नो कोठामा गएर नुहाएका हुन् । क्रिस्टिनाले आफू प्रयोग भएको महसुस गरिन् । करिसाले त्यसपछि दुवै दिदीबहिनीले हेफनरबाट छुटकारा पाउने निर्णय गरेको बताइन् ।

तर दुबैले यो आलिशान महल छोडेमा करियर नै समाप्त हुने महसुस गरेका थिए । हेफनरको सेक्स फ्यान्टसीको प्रभावलाई कम गर्न दुवै दिदीबहिनीले धेरै रक्सी पिउन थाले । करिसाले भनिन्, ‘हामी दुवैले हरेक रात रक्सी पिउन थाल्यौं । यसैबीच करिसाले आफ्नो गर्भावस्थाको बारेमा थाहा पाएकी थिइन् । यो दुवैका लागि सबैभन्दा खराब अवधि थियो ।’ उनले हेफनरलाई यसको बारेमा थाहा नहोस भन्ने चाहेकी थिइन् । किनभने उनी त्यहाँ फसेर रहन तयार थिइनन् ।

त्यसपछि क्रिस्टिनाले गोप्य रूपमा करिसाको गर्भपतनको योजना बनाइन् । करिसाले आफ्नो निर्णयप्रति कुनै पछुतो नभएको कुरा स्वीकार गरिन् । उनले भनेकी छिन्, ‘जब मैले उनी (हेफनर) सँग यौनसम्पर्क गर्थें, त्यो आक्रमणजस्तो हुन्थ्यो । मेरो लागि यो बलात्कार जस्तै थियो । उनी एउटै प्रणालीबाट सबै कुरा नियन्त्रण गर्थे ।’

Leave a Reply

Your email address will not be published.