अन्तत महानायक राजेश हमालले छोरालाई जन्म दिएका छन् । करिब ६० वर्षको उमेरमा राजेश बाबु बनेका हुन् । मधुले छोरालाई जन्मदिएसँगै राजेश खुशीले फुरुगं छन् । राजेशले बच्चा जन्माउन के गर्लान् भन्ने धेरैको प्रश्नलाई अन्तत राजेशले भने अर्को साल छोरी पाउने हो, सबैको मुख थुनिदिने हो,

हेर्नुहोस् भिडियो

यि नर्ससँग प्रेममा परेका रहेछन् चर्चित गायक राजेश पायल राई,आमा बाबुलाई मिडियामा ल्याएर गरे मंसिरको २८ गते बिहे गर्ने घोषणा, बिहेको लागि लाखौ रुपैयाँ खर्चेर किने सुनका गहना बर्षोदेखि लुकाएका रहेछन् आफ्नो प्रेम, अब बिहे गरेर अमेरिकानै कस्ने गरे निधो

*** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****

के भयो प्रियंकालाई ? आयुष्मानले किन यस्तो गरे ? इन्द्रेणीबाट रातारात भाइरल बनेका गायक छत्र शाही र गायिका काजल जोशीका फ्यानका लागि आयो खुशीको खबर, २ महिना अघि मात्रै विबाह गरेकी काजल बनिन् गर्भवती, यो शुभखबरले खुशीले फुरुगं छन् छत्र र काजल, बच्चा बसेपछि मिडियामा आएर खोले सारा रहस्य, हेर्नुहोस् भिडियो

चर्चित नायिका करिश्मा मानन्धरले लाइभ कार्यक्रममा नै आएर छोरी कविता साँच्चिकै फ्लप भई अब विबाह गरिदिने हो ज्वाई खोज्ननुहोस् भनेको भिडियो भाइरल, करिश्माकी छोरीलाई विबाह गर्ने युवकमा यि खुबीहरु हुनु पर्ने रे, हेर्नुहोस् यो भाइरल भिडियोकरिब साढे ७ महिनायताकै न्यून विन्दुमा नेप्से मंगलबार नेप्से परिसूचक ओरालो लागेसँगै करिब साढे ७ महिना यताकै न्युन विन्दुमा पुगेको छ। यस दिन नेप्से परिसूचक ३७.१८ अंक घटेर २५०८.९० विन्दुमा झरेको छ। यस अघि २०७७ चैत २५ गते नेप्से २५०६.६२

Leave a Reply

Your email address will not be published.