प्रेमीसँग मि’लेर आ’फ्नै श्रीमानको ह/त्या, १४ महिनापछि नि’कालियो अ’स्थिप’ञ्जर”

नवलपरासी / प्रहरीले हvत्या आरोपमा घ टनाको १४ महिनापछि गैं डाvकोटका दुई जvनालाई प क्राउ गरेको छ । पvक्राउ पर्नेमा गैंडाकोट–१८ हुर्चिलका फूvलमाया सु गरपार्क र मेख बहादुर सुनारी छन् । फू लमायाले प्रेमी सुना रीसँग मि लेर पति धनबहादुर सुगरपार्कको ह त्या गरेकी हुन् । १४ महिनाअघि ४० वर्षीय धनबहादुर बे पत्ता भएपछि प्रहरीले अनु सन्धान था लेको थियो ।***सुदुर समाज ****थप यो भिडियो” हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस’***,

धनमायाको मेखबहादुरसँगको स म्बन्धबारे गाउँलेले सूचना दिएपछि उनीहरूमाथि निग रानी बढाएको प्रहरीले सोमबार राvति पvक्राउ गरेको हो । प्रहरीका अ नुसार बयानमा फूल मा याले मेखfबहादु रसँग मि लेर ह त्या गरी शव गा डेको बताएकी छन् । सोही बयानका आधारमा प्रहरीले मंगलबार श व गाडेको स्थानमा खनेर अfस्थिपfञ्जर नि कालेको छ । गैंडाकोटका प्र हरी निरीक्षक चन्द्रबहादुर थापाका अनुसार उक्त अvस्थिपञ्जर डी एनए परीfक्षणका लागि अहिले चितवन अ स्पताल लगिएको छ । फाइल तस्बिर ”

ह त्यापछि शव घvरदेखि एक किलोvमिटर टाढा सुvन्दरी सामुvदायिक वनमा गाfडिएको हो । धनबहादुर र फूvलमाvयाका दुई छोराछोरी छन् । प्रहvरीका अनुसार धनvबहादुरले अvवैध सvम्बन्धबारे थाहा पाएvपछि फूलvमाया र मेvखबहादुरले उनको हvत्या गरेको अनुvसन्धानले देvखाएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Loading...
error: Content is protected !!