श्रीमान विदेशमा श्रीमती यता अर्कै सङ्ग कोठामा र’ङ्गे’हात प’क्राउ (हेर्नुहोस भिडियो)

काठमाडौँ। अधिकांश नेपाली युवाहरु बैदेशिक रोजगारीको सिलसिलामा देश बाहिर छन । रहर नभई बाध्यता कै कारण आर्थिक पाटो बलि यो बनाउन युवाहरु देश छो ड्न बा ध्य हुन्छन । उनीहरुले भलै आर्थिक पा टो त मजबुद बनाएका होलान तर आफ्नो परिवार संगै बस्न पाएका हुदैनन् । यसरी परिवार एक अर्काबाट टाढा हुदा सम्बन्धमा स मस्या आउने घ टना सा मान्य भइसकेको छ । पछिल्लो समयम विदेशिएका नेपालीहरुको साझा समस्या बन्दै गएको छ लोग्ने स्वा स्नीको बीचको स म्बन्ध ।***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******

उनीहरूका अनुसार उनका श्री मान विदे शमा काम गरिरहेका छन्, भने यता नेपालमा श्री मति अर्कै केटासँग मस्तीमा लागेकी छिन् । यदी यही घट ना पश्चिमा मु लुकहरूमा भ एको भए सामान्य रूपमा लिइन्थ्यो होला । तर हाम्रो नेपाली समाज त्यसरी विकसित र वि’कृत भैसकेको छैन् । का नूनले नै पर स्त्रीगमन वा प रपुरूषगमन हुनेलाई द ण्डनीय कार्य मानेको छ । यसका रण यस्ता ह र्कत का नून वि परित हुन्छन । कसैले पनि यस्तो कार्य गर्न पाउने छुट छैन ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Loading...
error: Content is protected !!