स्तविकता खुल्यो बिस्कुटको का’र्टुनमा भेटिएको बच्चाको ? आमाको दर्दनाक का’हानी (भिडियो)

काठमाडौँ। यतिबेला विश्व कोरो’नाको मा’रमा भएतापनी बिस्तारइ जानजीवन सामान्य हुँदैछ । सामान्य जनजीवन संगै अपराधीक घटना निक्कै देखिन थालिसकेको छ । न पाप ध’र्मको ख्या’ल छ, न आफ्नो जीवनका विगत सम्झिएर पीडा बोध गर्छन । हालै काठमाण्डौंमा यस्तै घ’टना घ’ट्यो । केही दिन अघी धेरैलाई सोच्न वा’ध्य एउटा घ’टना घ’ट्यो । त्यो हो कपन आकाशेधाराको । झा’डीमा, टेस्टी बिस्कुटको बा’कसमा कप’डामा बे’रिएको अव’स्थामा भेटिएकी बा’लिकालाई अहिले आमा बनेर पुष्पा अधिकारीले हे’रचाह गरिरहेकी छिन् । यति सुन्दर अनि नि’र्दोष ब’च्चालाई यो बर्षायामको समयमा त्यसरी छा’डेर जाने आमा कति नि’र्दयी हो’लिन् ? त्यसरी फा’ल्नु नै थियो भने यी नाबालिकालाई संसारमा जन्म नै किन दिईन् होला ? हेरै बच्चा भे’ट्ने आ’माको काहानी : “‘”थप भिडियो” हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोस !

 

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Loading...
error: Content is protected !!