मङ्गलबार एसइइ को नतिजा सार्वजनिक गरिने, यसरी सजिलै हेर्न सकिन्छ आफ्नो नतिजा

काठमाडौं– राष्ट्रिय परीक्षा बोर्डले यस वर्ष एसइईको परीक्षाको नतिजा आगामी मंगलबारसम्ममा प्रकाशन गर्ने भएको छ । बोर्डले सकेसम्म आगामी सोमबार र ढिलामा मंगलबारसम्ममा एसइई परीक्षाको नतिजा प्रकाशित हुने सम्भावना रहेको बताइएको छ । यसका लागी धमाधम तयारी भइरहेको बताइएको छ । एसएमएस र आईभीआरका लागि नेपाल टेलिकम र एनसेलमा १६००मा एसएमएस पठाउन सकिने छ । त्यस्तै वेबसाइट, एसएमएस र आइभीआरमार्फत पनि एसइइ नतिजा हेर्न सकिनेछ ।यस वर्ष ४ लाख ८२ हजार २ सय १९ विद्यार्थी एसइई परीक्षामा सहभागी थिए । कोभिड १९ को महामारीका कारण परीक्षा सुरू हुनु एक दिनअघि ५ चैतमा परीक्षा स्थगित गरिएको थियो ।विद्यार्थीहरूको मूल्यांकन प्रधानाध्यापक अध्यक्ष र सम्बन्धित कक्षा शिक्षक तथा सम्बन्धित माध्यमिक तहका शिक्षकहरूमध्ये नियुक्तिका आधारमा सबैभन्दा जेष्ठ शिक्षक प्रतिनिधि सदस्य रहेको मूल्यांकन समितिले गरेको थियो ।
यो समाचारको पूरा विवरणको लागि तलको लिन्कमा क्लिक गर्नुहोला ********

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

Loading...
error: Content is protected !!